נעים מאד, שמי יעל רנה-אסף.

אחרי שעשיתי לעצמי מייקאובר לגוף, מייקאובר למשקל ולהיקפים, מייקאובר לשיער ולעור הפנים שלי, לרמות האנרגיה שלי ולמצבי רוח שלי ובעיקר - מייקאובר למערכת יחסים שלי עם אוכל, הבנתי שיצרתי שיטה מנצחת ובעזרת הערכות שלי בשנים האחרונות אני עוזרת לנשים וגברים לעשות מייקאובר. 
כמו כל סיפור המותג שלי גם ביוטרשין מייקאובר נולדה מתוך צורך אישי שלי.

בנסיונות לסגל לעצמי שגרות טיפוח הבנתי שאני מחפשת משהו אחר, הגוף שלי, השיער שלי, העור שלי וההרגשה הכללית שלי תרים אחר משהו אחר שהוא קרם מעורבב עם חומרים כימיים כאלו ואחרים. למדתי על עצמי שתזונה משפיעה לא רק על המשקל, היפקים ואחוזי שומן אלא משפיעה על העור שלנו, בריאות השיער שלנו, הציפורניים שלנו, ה גלואו החיצוני והפנימי שלנו ועוד הרבה!

את המייקאובר שלי לגוף עשיתי בעזרת מהפך בתזונה לצד מהפך בעזרת הבוסטים הנטורופתיים שלי.את ההבנה והניסיון שלי לקחתי לעולמות הביוטי, רציתי לשלב תזונה ובוסטים נטורופתיים על מנת לעבור מייקאובר לביוטי שלי. כאן נולדה קטגוריה חדשה שאני סופר מתרגשת להשיק אותה - ביוטרישן מייקאובר. 

היה לי אישיו עם השיער שלי שנים, אחרי הלידות בכלל השיער שלי היה נראה כאילו משאית דרסה אותו, כל בוקר, למשך שנה.היה לי שיער עייף, סבלתי מנשירה, המרקם של השיער לא היה בריא ולבטח לא היה נעים, איבדתי את כל הברק בשיער שלי, הוא ממש לא היה נראה מלא שלא לדבר על חוסר היכולת שלי לחוות good hair day. ניסיתי לא מעט תכשירים קוסמטיים, הלכתי לספרים ובסופו של דבר נשארתי בתחושה שמתחולל בשיער שלי מרק כימיקלים שאולי ביומיים הראשונים גרמו לנראות יפה יותר, אבל כעבור זמן השיער רק הלך ונהרס עוד יותר.

ערכות הטוטאל מייקאובר נטורופתי
 לשיער של yra 

מה זה בכלל הערכה הזו ?

ספרון המייקאובר לשיער

הספרון כוללים הסברים והנחיות קלות ליישום השיטה כחלק מהיום יום שלך, עקרונות התזונה לחיזוק מבנה השיער ושיפור המראה. אחד הדברים החשובים ביותר למייקאובר לשיער הוא תזונה, בספרון תמצאו אתגר תזונתי המבוסס על עקרונות התזונה של yra, שאנו ממליצים לעשות למשך 90 ימים, לצד טיפים קלים וגאוניים וגם מתכונים למסכות טבעיות לשיער.

בוסטים נטורופתיים

״למה יש לי נשירה?״
״למה השיער שלי חסר ברק ויש לו מראה עייף?״
״למה השיער שלי נשבר בקלות ויש לי מלא קצוות מפוצלים?״
״למה השיער שלי כבר לא זוהר?״
״למה השיער שלי לא בריא?״

מוצרי טיפוח לשיער

את הסדרה המשקמת לשיער פיתחנו עם הרבה אהבה וכבוד מממלכת הטבע לבריאות השיער.הסדרה מיוצרת מחומרים אורגניים, מכילה תמציות פרחים וצמחים, והיא מסייעת לשיקום השיער.השיער יעבור טיפול טבעי ויגיד ביי לכימיקלים שמזיקים לו וישתה את אוצרות הטבע המצויים במוצרים אלו.הסדרה כולה בריח ייחודי שרקחנו (משמנים אתריים בלבד, אין במוצרים בישום סינתטי). בריח סיטרוס ממכר (citrus) שמזכיר בילוי בספא אקזוטי בתאילנד בשילוב הליכה בפרדס, השילוב הוליד ריח פרשי, מרענן, מחייה וקצת ממכר. תתכוננו.

ראיתי שיש כל מיני ערכת, מה ההבדל ביניהן?
 

יש שתי ערכת מייקאובר נטורופתי לשיער עם בוסטים ויש ערכות עם מוצרי טיפוח בלבד, הערכות מורכבת ממספר אלמנטים שיחד, מרכיבים חוויה למייקאובר נטורופתי לשיער.

מה מיוחד בסדרת הטיפוח לשיער של yra?

האני מאמין של yra🍃 הוא להשתמש במוצרים כמה שיותר קרובים לצורתם הטבעית.

מה זה "היליניג קרייס" של השיער?

סדרת מוצרי הטיפוח (שמפו, מרכך, מסכה, סרום) מיוצרת מחומרים אורגניים, מכילה תמציות פרחים וצמחים ומסייעת לשיקום השיער.

אני סובלת מנשירה, ערכת המייקאובר יכולה לעזור לי? 

נשירה מוגברת של השיער יכולה להיגרם בגלל תזונה לקויה, חסר של ויטמינים ומינרלים וגורמים רבים נוספים כגון תופעות לוואי של תרופות, מחלה או מצב קיצוני שבו היה נתון הגוף...

המחירים שלנו:

ערכה נטורופתית למייקאובר לשיער | 90 יום
₪3220 \  ₪2,490

שמפו 500 מ"ל + מרכך 500 מ"ל \490 ₪

שמפו 500 מ"ל + מרכך 500 מ"ל+ מסכה 500 מ"ל\ 730 ₪

500 מ"ל + מרכך 500 מ"ל+ מסכה 500 מ"ל + סרום 100 מ"ל\ 1,100 ₪

ערכה נטורופתית למייקאובר לשיער | 30 יום \ 1,090 ₪

לקבלת פטים נוספים על Yra הרשמו לניוזלטר