yael renne asafyael renne asaf

יעל רנה-אסף
מייסדת yrà

אני יעל, אמא ל-4 ילדים, לונדונית, בת של שף
ומייסדת yrà. אחרי שנים של ניסיונות כושלים לאורח חיים בריא, בהם לא מצאתי אף שיטה שהתחברתי אליה, יצאתי למסע לעשות לגוף שלי מייקאובר. מייקאובר לתזונה, מייקאובר לשיער ומייקאובר לגוף שלי.

עשיתי רשימה של כל הבעיות שלי וכל מה שהייתי רוצה לפתור. ויצאתי לגייסתי את הצוות המקצועי ביותר (בארץ ובחו"ל), שכולל נטורופתים, תזונאית קלינית מוסמכת מטעם משרד הבריאות, אגרונום, יועצי תזונה ושף (ברור שיהיה כאן שף) ויצאתי להשתלמויות וללימודים בארץ ובחו"ל.

וכך נולדה לה שיטת המייקאובר התזונתי של yrà
השיטה כוללת שלושה שלבים, לכל שלב כתבתי ספר שמכיל טיפים, הסברים, תפריטים ומתכונים לאותה מטרה. יחד עם הצוות המקצועי והמדהים של yra הרכבנו לכל בעיה הרכב צמחים ייחודי, שיכול לסייע לתהליך הפתרון שלה.

nutritional makeover

מה זו בכלל הערכה הזו?

yra books

ספרי המייקאובר

yra

books

makeover books

הספרים המפורסמים של yrà הם השילוב המדויק למייקאובר המושלם. הספרים כוללים מתכונים טעימים, לצד טיפים והנחיות קלות ליישום השיטה כחלק מהיום יום שלך.

מתכונים קלים לעסוקים מצד אחד, ומצד שני טעימים ומיוחדים ברמה שקשה לתאר במילים. תשכחו משיטות דיאטה עם פריכיות אורז וקוטג ותגלו עולם קולינרי שלם שקשה מאד שלא להתאהב בו.

הספר כולל

מתכונים מפורטים ופשוטים להכנה, עד 10 מרכיבים ועד 10 דקות הכנה לכל מתכון. כל אחד יכול. נקודה. טבלת תכנון שבועית, טבלת מדידת היקפים שבועית, רשימת קניות, פרוטוקול בוסטים ועוד'.

yra naturopathic boosts

הבוסטים הנטורופתיים

yra

boosts

yra naturopathic boosts

הבוסטים הנטורופתיים של שיטת yrà שמטרתם לסייע לכן להצליח בתהליך בדרך לאורח חיים נכון ומאוזן.

המוצרים מורכבים מצמחי פרימיום, אינם משלשלים, ופותחו ע״י יעל רנה-אסף יחד עם צוות מומחים הכולל נטורופתיים מקצועיים, יועצי תזונה, אגרונום ושף. כל המוצרים מיוצרים בישראל תחת תו תקן ובמפעל מאושר על-ידי משרד הבריאות.

הבוסטים מתאימים לשילוב עם תפריט לאורח חיים בריא ופעילות גופנית, אנו לא מנכסים סגולות רפואיות למוצרים ומדגישים שהמוצרים לבד לא עושים שום פעולת קסם ולבטח לא גורמים בפני עצמם לירידה במשקל.

מוצריה של חברת יארה אינם תרופה ואינם מיועדים לרפא מחלה כלשהי.

שלב 1

המחדד | התחלה

step

1

step 1

שלב המחדד הוא השלב הראשון בתהליך המייקאובר שלך.

שלב זה כולל ניקוי הגוף, הנפש ומעבר לתזונה מדויקת ושלמה יותר. שחרור פיזי, רגשי ומנטלי מחסמי עבר והתחלה של מערכת יחסים חדשה עם אוכל. בשלב המחדד נדייק את המודעות שלנו ברכיבי מזון, ונבין מה הוא מזון whole food לעומת מזון מתועש ומעובד.

השלב אורך 21 ימים בהם נעבור גמילה ממזונות מעובדים ומתועשים, גמילה מסוכר מעובד ומחלב מן החי במטרה לנקות את הגוף ולתת לו בוסט לקראת המעבר לאורח החיים החדש.

נשמע קשה? ממש לא, אפילו כיף וממכר. הגוף ירגיש במהרה את השפעות הגמילה מאוכל מתועש ומעובד ומעבר ל whole food.

שלב 2

טארגט | הגעה ליעד

step

2

step 2

בשלב הטארגט אנו נגיע למטרה וליעד שלנו: השלמת המייקאובר הנטורופתי. 

נלמד לשלב את שיטת התזונה של yrà בחיי היומיום בסיוע הבוסטים הנטורופתיים להגעה אל היעד.
לאחר שמנגוגני הרעב והשובע ״אותחלו״ מחדש בשלב המחדד, תוכלו כעת ליהנות משיגרת אוכל שאתם שולטים בה ולא להפך. בשלב הטארגט נלמד לאכול נכון ומדויק בחיי היומיום, באירועים, מסעדות מסיבות וחופשות.
החיים לא מפסיקים, המייקאובר מתאים את עצמו לחיים שלכם ולא ההיפך.
נשלב מזונות חדשים, תזונת מיקס&מאצ׳ של יעל המאפשרת גיוון נוסף באכילה ומתכונים חדשים. הגיוון מאפשר להתמיד בתהליך ולא להישבר באמצע.

שלב 3

וולנס | שמירה על התוצאות

step

3

step 3

בשלב זה נלמד את הבסיס לחיים החדשים שלכם אחרי המייקאובר הנטורופתי.
למעשה, אחרי שעברנו את המייקאובר בשלבים 1+2 והגענו אל היעד שלנו, הגיע הזמן להפסיק עם תופעת היו-יו המרגיזה, כאשר כל שינוי מחזיק מעמד זמן קצרצר ואחריו הכל עולה חזרה, באמצעות שיטת 90:10 של yrà אשר תתן לכם מתכונים ייחודים וכלים לשמירה בשגרה אשר מהווה בסיס להצלחה והתמדה.
בשלב זה, 90% מהזמן הולכים על פי ספר שלב 3 - שלב הוולנס, כאשר התפריטים עשירים, המתכונים מגוונים וטעימים וקיימות אפשרויות רבות ומהנות.

ו- 10% מהזמן אנחנו יוצאים מגבולות המותר/אסור/בריא/שלם/מתועש/מעובד ומאפשרים לעצמנו ליהנות מכל העולמות, גם אם מדובר במאכלים שהוגדרו מחוץ לאזורי החיוג שלנו.שיטה זו תאפשר לכם להגיע לאורח חיים נכון, מתוך אמונה כי החיים מלאים בפיתויים - וגישה "אוסרת" או פנאטית סופה להיות לא יעילה.

זכיתי ללוות אלפי לקוחות שהתאהבו בתהליך כמוני, התוצאות של הלקוחות שלנו עד היום מראות: 

שיפור בנראות החיצונית,
שיפור באלסטיות העור,
שיפור בברק השיער 
ירידה במשקל גוף,
צמצום היקפים,
שיפור בהרגשה הכללית,
ירידת כולסטרול ולחץ דם גבוה,
עלייה ברמות האנרגיה,
שיפור בביטחון העצמי ועוד..

כל אחת והשינויים שלה... כל אחת והשיפור שלה.
ואלה לא סתם מילים.

Before & After

לפני ואחרי
1/
before&after
2/
before&after hair

כמו את שיטת המייקאובר התזונתי, כך כל המוצרים והקולקציות ב- yra הם סיפור אישי שלי שאני יוצרת עבור צרכים ואתגרים שאני נתקלת בהם.

וכך בהמשך פיתחתי והרחבתי את yra לתחומים נוספים של תזונה, שיער, אבקות סופר פודס, מיצוק גוף אורגני, גוף ונפש, הנותנים מענה הוליסטי.

בשלוש השנים הראשונות המותג הלך וגדל מפה לאוזן בלבד. ללא כל פרסום או קמפיין. 

78% מהלקוחות שלנו הן לקוחות חוזרות, בתחום הזה זה נתון פנומנלי ומעיד על טיב המוצרים, השירות והתוצאות. 

בצוות אנשי מקצוע בכירים, הכולל דיאטנית קלינית ראשית, ראש תחום נטורופתיה (מרצה ומלמד), הרבליסטית קלינית מומחית בפורמולות, אגרונום מומחה צמחים ושף מקורדון בלו בלונדון. צוות שנאסף מכל העולם -  מהטובים ביותר שיש.  

המוצרים של yrà  מיוצרים בישראל תחת הקפדה על חומרי גלם פרימיום ועל פי תקן מחמיר של משרד הבריאות, עם תרכובות צמחי פרימיום ומוצרי ביוטרישן אורגניים. 

3 principles
for a nutritional makeover

3 עקרונות למייקאובר תזונתי

 • גישה חדשה
  וייחודית לתזונה

  פשוט להכנה, טבעי וטעים,whole foods.
  ללא מאכלים מתועשים ומעובדים

 • גישה חדשה 
  וייחודית לתזונה

  פיתוח ישראלי, הרכבים ייחודיים של צמחי פרימיום,
  שבשילוב תזונה נכונה ומדויקת מסייעים
  לפתרון ולמיקסום המייקאובר לגוף.

 • גישה חדשה לוולנאס

  מערכת יחסים מדויקת וטובה עם תזונה
  וקולינריה, גישה נכונה מלאה באהבה לגוף
  שלנו בפרט ולעצמנו בכלל.

 למי התוכנית מתאימה?

התוכנית הזאת מיועדת לך ולכל מי שרוצה לעשות שינוי בחיים, למי שמבינה שהגיע הזמן למצוא את הדרך שתכוון אותה למקום אחר, למקום שבו היא רוצה להיות.
חשוב מאוד להבין, הרצון לשינוי צריך להתחיל אצל כל אחת ואחד מבפנים. רצון אמיתי. אפילו תשוקה לבצע שינוי - להיראות יותר טוב \ להרגיש יותר אנרגטית, פחות עייפה \ לרדת במשקל ולהרגיש נוח עם עצמי \ הכול יחד ועוד..

אם את כאן, סביר להניח שאת סובלת מאחד או יותר מהתסמינים הבאים:

עייפות כרונית, אלרגיות, תחושת נפיחות לאחר הארוחה או במהלך היום, משקל עודף, צלוליט, כאבי ראש, שומן בטני מיותר שדיאטות אחרות לא הצליחו להעלימו, עיגולים שחורים מתחת לעיניים, שינה לא רציפה ומצבי רוח הפכפכים, עור עייף ומדולדל

 כל הסעיפים ברשימה הזאת יכולים להיות סימן לרעלים שנמצאים בגופך, תוכנית המייקאובר התזונתי נוצרה בכדי לתת מענה ולהטיב עם התסמינים הללו!

למה דווקא yrà?

כולנו מוצפות בהמון מידע דרך הרשתות החברתיות, הטלוויזיה, חברים שממליצים, וכולם מומחים לבריאות טובה ול- Well Being.
ובכל זאת, כדי להתחיל לבצע כל שינוי, לשנות את ההרגלים הקבועים שלנו, דרושה מהפכה.
צריך לתכנן אותה, צריך להתכונן אליה, ואחר כך להתחיל ביישום התוכנית.

למה אני מספרת לך את כל זה?? ברור לי שאת יודעת בעצמך. שכבר יש לך ניסיון. ויכול להיות שאפילו ניסית בעבר איזו שיטת תזונה כזו או אחרת והתאכזבת. אז בואי נבין:
התוכנית של yrà שמה לה למטרה ללוות אותך לשינוי באורח החיים לבריאות טובה, תוך מתן הסברים ומידע בנוגע למוצרים שמומלצים יותר מאחרים וליווי אישי לכל אחת ואחת מכן. 

במהלך התוכנית תקבלי ליווי של מנטוריות התזונה שלנו, והן ידאגו לתת מענה לכל שאלה.

הניסיון של הלקוחות שלנו מדבר בעד עצמו ומציג שיפור משמעותי בהרגשה, שינוי חיובי במדדים הבריאותיים, צמצום בהיקפי הגוף וירידה במשקל.

להיות חלק מקהילה

לעבור שינוי זה אף פעם לא קל. כשאנחנו מרגישות שאנחנו לא לבד, זה עוזר מאוד לביצוע התהליך ולהצלחתו. זו הסיבה שהעמדנו לרשותך כמה כלים של ליווי ותמיכה (מבלי שאפילו תצטרכי לצאת מהבית), בהם תוכלי לקבל מענה שוטף לשאלות ותמיכה בתהליך. 

המענה והליווי שלנו מתקיימים אונליין, והם אישיים ואנושיים.
צוות היועצים של התוכנית כולל:
דיאטנית קלינית ראשית של שיטת YRA, מוסמכת משרד הבריאות, המפקחת על התוכניות והליווי.
נטורופת ראשי
הרבליסטית
צוות מנטוריות מצטיינות מסלול המייקאובר התזונתי בעלות ניסיון רב שילוו אותך בתהליך באופן אישי ואנושי אונליין.

המענה שלנו ניתן בין השעות 19:00-10:00, חשוב לציין שגם אם המענה איננו מיידי, תמיד יהיה מענה אישי עם מלוא תשומת הלב. 

הליווי והתמיכה נעשים בכמה מישורים:

מענה שוטף בווטסאפ על שאלות בנוגע לשיטה ולתוכנית, מעקב שבועי על התקדמות ומוטיבציה.

מעקב אישי על-ידי מנטורית: אחת לשבוע אנחנו מתעדכנות במשקל שלך, בהרגשה שלך בתוכנית ובהתקדמות שלך.

התאמת תפריט למסעדות: אם את מתכננת ללכת למסעדה, את יכולה לשלוח לנו מראש את התפריט, כדי שנוכל להמליץ מה נכון לך להזמין בהתאם לשלב שבו את נמצאת.

קבוצת פייסבוק: כשאת מצטרפת לתוכנית, את למעשה מצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו, שבה חברים יועצת התזונה וכל משתתפי התוכנית. אנחנו מעלים בקבוצה הסגורה סיפורי מוטיבציה, מתכונים חדשים, דגשים ועדכונים שיעזרו לך לעבור את התהליך בקלות.